Nasz Zespół

Adwokat Andrzej Kaliski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia Podyplomowe z zakresu nieruchomości ukończone w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Aplikacja adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy pod kierunkiem adw. Andrzeja Montowskiego i adw. Wojciecha Manikowskiego.
Wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy w 2005 r. i rozpoczęcie działalności w ramach stworzonej kancelarii prawnej.

mgr. Stefan Kalima

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista w zakresie prawa spadkowego.

mgr. Alicja Ester

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i London School of Law. Specjalistka w zakresie umów dotyczących spadku i Szefowa Działu Testamentów.

Jak działamy ?

W naszej działalności kierujemy się zasadą najwyższej rzetelności i jakości świadczonych usług.

Podstawą działania jest kompleksowa analiza sytuacji prawnej klienta i wybór najbardziej optymalnych i skutecznych rozwiązań prawnych.

Działamy transparentnie i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, którzy zawsze wiedzą jakie działania są aktualnie podejmowane w ich sprawie.

W naszej działalności łączymy rzetelną wiedzę zdobytą przez wiele lat nauki i praktyki z nowoczesnym podejściem do rozwiązywania problemów. W razie potrzeby korzystamy przy prowadzeniu spraw z najnowszych narzędzi elektronicznych. Współpracujemy z kancelariami prawnymi w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług naszej firmy.

Jak działamy?